Życzenia ślubne 2020, życzenia na ślub 2020, życzenia na wesele.

Życzenia Ślubne

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Spis treści

Ślub to ogromne wydarzenie w życiu każdego z nas. Zwykle bardziej emocjonalnie podchodzą do tego Panie, które marzą o tym dniu od dzieciństwa. Wiele osób zaproszonych na ślub decyduje się na złożenie oryginalnych i niepowtarzalnych życzeń. Co prawda każdy wówczas życzy dużo szczęścia na nowej drodze życia, ale można spokojnie to krótkie wyrażenie wzbogacić o wiele bardzo efektownych słów, które razem stworzą wspaniałą i spójną wypowiedź pozostającą w pamięci na długi czas. Wiele Par decyduje się także zakupić księgę wpisów, gdzie wszyscy zaproszeni goście wpisują życzenia ślubne. To wspaniały sposób na pamiątkę, która pozostaje z małżeństwem na całe życie. Jeśli zatem chcesz wpisać piękne życzenia ślubne to zapraszamy na nasz portal, gdzie wyszukasz oryginalne i twórcze życzenia. Na naszej stronie znajdziesz ich setki jak nie tysiące, dlatego też masz w czym przebierać, a na pewno nie jedne życzenia ślubne przypadną Ci do gustu. Dopasuj te najlepsze i wpisz się do księgi, a z całą pewnością Twoje życzenia będą na długo zapamiętane.

 

 

Życzenia na ślub - życzenia ślubne

 

Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.

Kochani Państwo Młodzi! Gdy w węzeł wiążecie się wieczny, niech i ja dołączę głos mój serdeczny: niech przyszłe wasze lata Bóg ożywia tą miłością, która życie w rozkosz splata i w serc związku jest jednością! Wśród tej nowej życia drogi niech dola świeci błoga! Miłość ludzi, łaska Boga niech otacza wasze progi.

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu. Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy - na zawsze razem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...

Oto dla Was ślubne zyczenia co mają gwarancję spełnienia -prezentów ładnych -smutków żadnych -radości licznych -potem dzieci ślicznych -uniesień gorących wielu -miłych szelestów w portfelu -i do tego na końcu wypłaty dwa razy w miesiącu !!!

Szlocha mama,szlocha tata, Łeski widać w oczach brata, Siostra też ze szczęścia płacze, A Pan Młody? w górę skacze I ogromnie się sie raduje! Panna Młoda mu wtóruje, Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną sie rodzina!

Przez długie lata wspólnego życia w małżeństwie bądźcie ze soba złączeni jak gałązka z pniem , z którego wyrasta , a mimo trudności życiowych niech Was mech zniechęcenia nigdy nie obrasta.

Wiec w dniu zaślubin życzę Młodej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Teraz Wy już nie samotni, teraz Wy we dwoje. Na łzy, smutki i radości pójdziecie oboje. Już Wam teraz droga życia łatwiejsza i lżejsza O! bo miłość wszelkie trudy usuwa lub zmniejsza. Niechaj złość i boleść u Was się nie zjawi, niech Wam zawsze Młoda Paro Pan Bóg błogosławi

Powiedziałaś wreszcie tak - to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.

Dziś w Dniu Ślubu moi mili życzę ciesząc się do łez byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres. Byście w zdrowiu, szczęściu byli razem dzieląc życia trudy aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy nudy.

Spełnienia wszystkich marzeń - tych wielkich i tych mniejszych, a przede wszystkim tego abyście nigdy nie byli samotni!

Sprawa niesłychana: Pani chce poślubić Pana! Rzeczy to są niestworzone: On Ją chce za żonę! Z takim rzeczy stanem, gdy ta Pani z tym Panem już Żoną i Mężem się staną niech parę stanowią dobraną!

Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

Zdrowia szczęścia pomyślności mało smutków moc radości. Pantofelek, welon biały, garniturek nie za mały. A to wszystko jest od Mamy. A to wszystko jest od Taty. A to Wszystko jest od Babci, Dziadka, Ciotki i Wujaszka, którzy zawsze Was kochali, kochają i będą kochali.

Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie u stóp ołtarza klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele... Na całe życie włożona w Kościele.

W tej uroczystej chwili, gdy słowo 'tak' oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech Waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje.

W uroczystym dniu zaślubin Życzymy Młodej Parze, By im życie dało wszystko, Co może dać w darze: Szczęście, pogodę w miłości I uśmiech wiecznej radości!

Miłość jest życiem w całej swojej pełni, jest jak puchar pełen wina. Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Moi Drodzy, życzę wam Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Cieszcie się sobą Małżonkowie, po wszystkim dni Waszego życia. których Bóg Wam użyczył, bo taki jest Wasz udział. W życiu i wspólnym trudzie, razem dzielicie radość, i smutek, prawo i obowiązki.

Niech anioł Was chroni przed złem tego świata, a miłość da Wam siłę na walkę z przeciwnościami losu.

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce. Pragnę być z Tobą i....już z nikim więcej!

Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, nowa otwiera się droga, piastujcie miłość dla siebie czułą, ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni.

Jesteście dwoje, dwoje na wszystko; na miłość, ból i godziny szczęścia, na wygrane i przegrane, na życie i do śmierci - dwoje.

Niechaj żyje Para Młoda, niech się każdy gość weseli, bo Pan Młody Młodej Pani ślubną bramkę dzisiaj strzeli. Niechaj strzela, niech się cieszy, bo to dzisiaj ślubny mecz, aż mu żonka nie odpowie: "Zejdź z boiska mężu, precz!".

Dzwony biją jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat.

Nie potrzeba Wam oręża, U stóp macie cały świat.

Ten, który najlepiej małżeństwa kojarzy - Bóg, niech te serca dwa uczyni jednym. Mąż i żona będąc dwojgiem, jednością są gdy się kochają.

Z okazji ślubu pragnę życzyć wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.

 

Wszystko co piękne na tym świecie,

Wszystko co tylko szczęście wróży,

Niech się Wam razem w jedno splecie,

I będzie słońcem w życia podróży.

 

Niech ta nowa dla Was droga,

życie Wasze wypogodzi!

W sercu ludzi, w łasce Boga,

niech Wam każda chwila schodzi.

 

Wszystko, co tylko miłe na świecie,

Wszystko, co tylko pomyślność wróży,

Niech się Wam w jedno ogniwo splecie

Będzie szczęściem w życia podróży!

 

Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

 

Miłość od pierwszego wejrzenia to dla niektórych tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.

 

Powiedziałaś wreszcie tak - to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.

 

Wielu miodowych dni,

Wspólnych radości bez trosk,

Spełnienia wymarzonych chwil,

Oby sprzyjał Wam los!

 

Życzeń przesłanie - młodej parze:

milczenie - to niepewność i strach,

wiec kochani - nie róbcie tak!

Nie milczcie gdy Wam będzie źle,

Takie życzenia Wam... śle.

 

Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:

autostrady wiodącej do nieba

bez żadnych ograniczeń prędkości,

do tego jeszcze ogromu radości

z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,

który spełnia Wasze marzenia.

Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu

Bądźcie dla siebie

i ziarnem pieprzu,

i szczyptą soli,

i tym co cieszy,

i tym co boli.

Trwajcie razem,

gdy miłość w rozkwicie

i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.

 

Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie Szczęście i kochanie.

 

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały....

Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele...

 

Szlocha mama, szlocha tata,

Łezki widać w oczach brata.

Siostra też że szczęścia płacze,

A Pan młody? w górę skacze.

I ogromnie się raduje!,

Panna młoda mu wtóruje.

Bo nim trzy kwadranse miną,

Jedną staną się rodziną.

 

Cieszcie się sobą małżonkowie,

Po wszystkim dni Waszego życia.

Których Bóg Wam użyczył,

Bo taki jest Wasz udział.

W życiu i wspólnym trudzie,

Razem dzielicie radość,

I smutek, prawo i obowiązki.

 

Co miłość łączy,

Niech Bóg błogosławi.

W tym krótkim słowie,

Na nowej drodze życia.

 

Niech ta nowa dla Was droga,

życie Wasze wypogodzi!

W sercu ludzi, w łasce Boga,

niech Wam każda chwila schodzi.

 

Młodej parze Boże stróż,

Życie z najpiękniejszych róż!

Dużo szczęścia, własnej chatki,

I tytułu mamy, tatki.

Byście mieli tyle dziatek,

Ile razem macie latek. Małe grube i pyskate niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś.

 

Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie Szczęście i kochanie.

 

Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie u stóp ołtarza klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...

 

Jedną myślą żyjcie wzajem i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.

 

Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

Wielu miodowych dni,

Wspólnych radości bez trosk,

Spełnienia wymarzonych chwil,

Oby sprzyjał Wam los!

 

Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknych ... Godów

życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce

zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

 

W dniu Jubileuszu

Moc najserdeczniejszych

Życzeń, dużo szczęścia,

Zdrowia, spełnienia

Wszystkich marzeń

życzy ...

 

Życzeń przesłanie - młodej parze :

milczenie - to niepewność i strach ,

wiec kochani - nie róbcie tak!

Nie milczcie gdy Wam będzie źle ,

Takie życzenia Wam ... śle ...

 

Życzę wszystkiego czego Wam trzeba :

autostrady wiodącej do nieba

bez żadnych ograniczeń prędkości ,do tego

jeszcze ogromu radości

z każdego , coraz szcześliwszego dnia ,

który spełnia Wasze marzenia.

Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu

talerza klusek i makaronu

słońca bez końca , kwiatów pachnących ,

a tuz za oknem ptaków śpiewajacych.

Każde z tych życzeń na pewno się spełni ,

ponieważ płynie prosto z serca głębi.

 

Szanowni Państwo Młodzi!

Złączeni dziasiaj jesteście stułą,

nowa otwiera się droga,

piastujcie miłość dla siebie czułą,

ona was zbliży do Boga.

Ona czuć nie da nieszczęścia gromu,

troski lżejszymi uczyni,

ona pomyślność stworzy Wam w domu,

majątek wniesie do skrzyni.

 

Z Bożej woli połączeni

węzłem , co dwoje serc tych splata,

żyjcie szczęśliwie tu na ziemi,

niech Wam w miłości płyną lata,

niech miłość, dobroć oraz ufność,

która dziś w sercach Waszych gości,

wraz z Bożą łaską i pomocą

da Wam moc szczęścia i radości.

 

Niech dobry los się kłania w pas ... Sto lat, sto lat jeszcze raz!

Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem.

Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.

 

Gratulujemy tej wspaniałej decyzji i życząc samych

najpiękniejszych chwil przypominamy - tak na prawdę to

nic przez ten doniosły akt nie załatwiliście - dopiero

teraz będziecie musieli się starać...

 

W ten jedyny w życiu dzień daje Wam wszystkie skarby świata,

a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście!

 

Jedną myślą żyjcie wzajem i uczuciem jednym żyjcie,

a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.

 

Z okazji ślubu pragnę życzyć wielu radosnych chwil,

zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.

 

Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu

ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto,

czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz

spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

 

Z okazji... Godów!

najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju,

pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.

składają ...